Kate MossModelja e njohur Kate Moss sërish vjen në plan të parë ndërsa pozon për fushatën më të fundit publicitare.

39 vjeçarja e fsheh më së miri moshën e saj reale duke treguar shumë më pak vite dhe një trup mjaftueshëm sensual për të bërë për vete ndjekësit dhe për të kryer funksionin e saj si reklamuese produktesh dhe veshjesh siç bën aktualisht me Versace.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here