Kate Moss, super modelja nuk nguron për asnjë moment të zhvishet e të reklamojë format trupore.

Ajo është shfaqur së fundi në revistën “Another man” duke treguar plotësisht gjoksin dhe në forme të shkëlqyer fizike pavarësisht 38 viteve që mban mbi supe.

Kate shfaqet kështu shpërthyese në nisje të javës së modës në Paris.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here