Kate Moss pasi bëri shoping në një dyqan të specializuar veshjesh rrëzohet duke hyrë tek makina e saj.

Modelja britanike është penguar tek dera e makinës, ndërkohë që po përpiqej ta hapte atë dhe rrëzohet përtokë.

Kjo gjë nuk i ka shpëtuar syrit të paparacëve, të cilët e ndjekin kudo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here