Kate Moss pozon nudo! Kate Moss nuk i lë asgjë imagjinatës, me foton e fundit për revistën “W”, teksa i hoqi të gjitha dhe pozoi toatlisht nudo, duke lejuar vetëbesimin të shkëlqejë në këtë pozë të zjarrtë!

Edhe pse në moshën 42 vjeçare, Kate duket më seksi se kurrë!

Me flokët e lëshuara prapa, një shikim tejet hipnotizues, pa asgjë veshur, përveç se një xhaketë të lëshuar prapa krahëve, Kate mori një ndër pozat më të nxehta për fotografët Mer Alas dhe Marcus Piggott të revistës “W”.

Numri i marsit i revistës, i thur lavde femrave të forta dhe pjesë e saj do të jenë Donatella Versace, Jessica Chastain, Jennifer Lopez, Taraji.P.Henson, dhe sigurisht që Kate Moss në kopertinë.

1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here