Për dallim nga vitet e kaluara kur ditëlindjet e saj i festonte në party-t me të famshmit, të cilat zgjasnin edhe nga disa ditë me radhë, Kate Moss ditëlindjen e saj të 37-të e shënoi me një udhëtim romantik me të dashurin Jamie Hince në Paris.

Kate dhe Jemmy janë fotografuar duke shëtitur në Paris, dhe dukeshim të lumtur si kurrë më parë, që ka shtuar spekulimet e disa medieve se manekinia është përsëri shtatzënë.

Siç njoftojnë agjencitë, një tjetër shenjë se manekinia po ndryshon dhe se ditët e marrëzisë po i lënë pas, është qëndrimi i mëparshëm në Tajlandë, ku po i nënshtrohet pastrimit të organizimit. Në vend të koktejit me shumë alkool, Kate piu vetëm limonadë dhe lëngë të kokosit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here