Kate Moss është e dëshpëruar pas vdekjes së mikut të saj, dizajnerit britanik Alexander McQueen.

Ikona e modës është gjetur i vdekur të enjten në shtëpinë e tij në Londër, në moshë 40-vjeçare.

Në një deklaratë të lëshuar nga përfaqësuesit e mos, thuhet se modelja është shumë e pikëlluar për vdekjen tragjike të MCQueen, dhe njëherit i shprehen ngushëllime familjes së të ndjerit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here