E matur, elegante. Një lloj ambasadore në botë ashtu sic ishte Lady D. Udhëtimi në Kanada konfirmon atë që tabloidët e kanë quajtuar Kate-mania.

Kate Middleton është në majë të preferencave të britanikë dhe jo vetëm… Këtë e dëshmon edhe suksesi në vizitën zyrtare me bashkëshortin William në Kanada.

Një dashuri shpjegon e përditshmja britanike që kujton atë që njerëzit kanë patur për Lady D.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here