Kate Middleton shkëlqen në Galerinë e Arteve në Londër Kate Middelton ka marrë pjesë në Galerinë e Arteve Në Londër dhe është dukur e mrekullueshme, duke bërë mikpritjen e mysafirëve që kanë qenë pjesëmarrës në këtë galeri.

Ajo kishte zgjedhur të veshte një fustan floral të gjelbër, me flokë të lëshuar, kombinuar me aksesor.

Kate Middleton iu bashkua Samantha Cameron, Alexa Chung dhe yjeve të tjerë, në Galerinë Kombëtare në Londër.

Dukesha e Kembrixhit ka tërhequr vëmendjen e medieve dhe fansave për dukjen e saj. Në këtë galeri ajo kishte marrë pjesë edhe në vitin 2012.

Kate Middleton shkëlqen në Galerinë e Arteve në Londër

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here