Një femër që martohet me një princ të shtëpisë mbretërore dhe që synon për fronin e Anglisë, e di shumë mirë që tabloidet dhe paparacët nuk do e lenë të qetë.

Kështu, Kate Middleton nuk mund të habitet, nëse cdo lloj ekspresioni ose look-u i saj do të kalojnë në rrezet X, si në këtë rast, ku ajo së bashku me bashkëshortin e saj William, qenin Lupo dhe kunatin e saj Harry kanë qënë në Polo Challenge 2012 në Ascot, ku dukesha është tradhëtuar nga era që i ka ngritur fustanin, duke i zbuluar këmbët.

Pamjet kanë përfunduar menjëherë në sitet e të gjithë botës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here