kate middeltonMe sa kuptohet femra e cila është e ashtuquajtura ikona e stilit dhe e modës në mbarë modën, Kate Middelton në moshën 32 vjeçare, është sërisht shtatëzanë në javën e 12-të.

E gjithë familja mbretërore ndjehet mjaft mirë nga ky fakt.

Nga ana tjetër Princi Harry shprehet se mezi pret që i vëllai të bëhet babai i një vogëlusheje të mrekullueshme.

Ai thotë: “Shpresoj të jetë vajzë, me zi pres ta shoh  Williamin duke vuajtur.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here