Kate Middelton nderohet nga Presidenti kinezDukesha e Kembrixhit duhet të jetë ndier krenare kur ajo u ulë në krye të vendit në tryezë pranë presidentit kinez Xi Jinping dhe Mbretëreshës në një ndejë shtetërore për nder të tij në mbrëmjen e kaluar.

Kjo ishte hera e parë që dukesha e Kembrixhit ka marr pjesë në një darkë të një rëndësie dhe kësaj radhe ka ardhur në një vizitë shtetërore katër ditore.

Kate Middelton nderohet nga Presidenti kinez

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here