Kate Hudson i tregon të pasmeKate Hudson është 35 vjeçe dhe është në top-formë, falë punës në palestër dhe respektimit të dietave të shëndetshme.

Këtë fundjavë, ajo ka treguar formën e saj trupore gjatë arritjes në një ndejë në shtëpinë e ish-të fejuarit, Matthew Bellamy, në Malibu të Kalifornisë.

Nëna e dy fëmijëve madje ka treguar më tepër se që kishte planifikuar gjatë përkuljes për të marrë disa gjësende në veturën e saj.

Kate Hudson i tregon të pasme

Kate kishte veshur një fustan të shkurtë dhe në momentin e përkuljes asaj i dolën pak të pasmet. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here