Kate Hudson dhe burri i saj, Matt Bellamy luftojnë për para.

Burimet thonë se aktorja e filmit “Bride Wars” dhe rokeri i grupit “Muse” – të cilët janë të fejuar dhe presin fëmijën e tyre të parë – janë duke luftuar për para.

“Kate dhe Matt kanë probleme me paratë…gjë që po e shtyn martesën e tyre”, ka thënë një burim për revistën “Star”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here