Moderatorja e njohur Nevina Shtylla na ka surprizuar me postimin e saj më të fundit. 

Gjithmonë e kemi parë brune në ekran, por e kishit imgjinuar ndonjëherë me flokë bionde?

Një prej fansave e ka pyetur nëse do të bëhej ndonjëherë bionde. Nevina ka treguar se ka qenë dikur dhe ajo ka qenë hera e parë dhe e fundit. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here