Kastro Zizo së shpejti vjen me “Më mirë të ndarë” Kastro Zizo ka njoftuar të gjithë fansat e tij se kënga e radhës do të mbajë titullin “Më mirë të ndarë” dhe se ky projekt do të lançohet në datën 6 qershor.

Kantautori i njohur, Kastro Zizo, ka paralajmëruar edhe ardhjen e albumit të pestë, për të cilin thotë se ka bashkëpunuar me Gramoz Kozelin dhe Devox.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here