Kastro Zizo humbi nënën, dedikimi prekës i tij Kastro Zizo, ose Klevis Bega emri i tij i vërtetë, ka njoftuar përmes një statusi në Facebook se nëna e tij nuk jeton më.

Ai ka hedhur një foto të saj, shoqëruar me një dedikim shumë prekës dhe me fjalë pikëllimi.

“Më le nënë…U prehsh në paqe. Pa ty bota do jetë bosh. Qaj dhe vetëm qaj. Varrimi nesër në 14:00 në varrezat e Tufinës”, shkruan Kastro Zizo.

Kastro Zizo humbi nënën, dedikimi prekës i tij

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here