Kastro Zizo 'akuzon' Jonida Vokshin: Më ke kopjuarKantautori Kastro Zizo ka publikuar në Instagram një foto nga emisioni “Thurrje”.

Në këtë foto shfaqet moderatorja Jonida Vokshi dhe sipas Kastros ajo I ka “kopjuar” stilin e veshjes.

Sonte Jonida Vokshi me kopjoi ngjyren, stilin, menyren time fisnike te veshjes! ose ja kopjova une…,përfundon postimi i Zizos./Gazeta Express/

Kastro Zizo 'akuzon' Jonida Vokshin: Më ke kopjuar

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here