Kantautori Klevis Bega (Kastro Zizo) duket se ka vendosur të jetojë në Kosovë. Pas pjesëmarrjes së tij në reality show-n “Shpia VIP”, ai vazhdon të jetojë, por edhe të punojë në Prishtinë.
Sapo ka lancuar këngën e tij të fundit, “Mullaga”, ndërkohë që e shohim në këtë foto me një bandë muzikore dhe këngëtarin nga Shkupi, Agim Poshka.
Ambienti të jep përshtypjen e realizimit të një klipi të ri, i cili këtë herë tregon se do të jetë një duet. Por, se përse bëhet fjalë konkretisht, do ta zbuloni në numrat në vijim të “Bluetooth”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here