Kastro me Afërdita krushq, ja çfarë thotë ish-bashkëshortja e tijPas publikimit të fotos së djalit të tij, Dankan, këngëtari Kastro Zizo ka shkëmbyer disa komente mjaft gazmore me këngëtaren Afërdita Dreshaj dhe ish-bashkëshorten e tij të parë Jola.

Pasi Afërdita e ka komplimentuar për vogëlushin, Kastro i ka propozuar se kur të bëjë një vajzë ta martojë me djalin e tij, e kështu të bëhen krushq.

Më pas ka reaguar edhe ish-bashkëshortja e tij e parë Jola, mamaja e Dankan, e cila me humor është shprehur se dëshiron t’a shohë në fillim nusen më pas të japë aprovimin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here