Kastriot Çaushit i lidhur ngushtë me kinemanKastriot Çaushit i lidhur ngushtë me kineman dhe për shumë femra ikona e tij ka qenë e lakmuar. Por, kohët e fundit ai është i zen vetem me dhënien mësim në Akademinë e Arteve.

Ndoshta kjo është një zgjedhje e tij? Apo si duket  regjisorët nuk e shohin më si një protagonist në filma.

Ndoshta kjo është dhe kjo arsyeja pse ka  një gotë koktejl në dorë, Kastriot Çaushi po shijon festën në të cilën merr pjesë dhe duket edhe pak si i mënjanuar nga të pranishmit e tjerë aty.

Të ketë pasur nevojë për pak intimitet, apo të ketë bërë ndonjë bisedë familjare në këtë ambient miqsh…?!

2 KOMENTET

  1. kastrioti i perket atij brezi pseudoartistesh qe ne kohen e enverit zune vende qe i mbajne akoma dhe sot padrejtesisht me miq!Kastrioti asnjehere nuk ka pasur suskses ka qene dhe mbetet nje pseudoaktor i patalentuar, kete e tregon fakti qe sot drejton krenar ,,,,, emisionin e bretkockave e zhabave ne honolulu dhe te njerzve qe hane cimka ne kazakistan…………………………..

  2. kastriot caushi eshte aktor i shkelqyer ne me keto filma u rritem dhe keto na pelqejne

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here