Aktorja e njohur Juliana Paes ka tërhequr sërish vëmendjen nëpërmjet një fotografie.

Duke qenë aktive në rrjete sociale ajo vazhdon publikimin e imazheve në të cilat duket tejet tërheqëse.

E së fundmi ka ‘goditur’ me një në bikini të zeza ku duket shumë seksi. Ajo për publikun shqiptar u bë e njohur nga seriali ‘Zhade’ ndërsa me bukurinë saj u pati bërë personazhi më i pëlqyer nga ai serial.

Sot Juliana vazhdon ta ketë vëmendjen maksimale dhe veç po zbukurohet, transmeton lajmi.net. Ajo madje së fundmi u bë temë në mediat rozë për pozat nudo të realizuara për një revistë të njohur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here