Manekinia e bukur kolumbiane Karen Carreno, ka realizuar një fushatë për kostumet e larjes ‘Venus’ dhe me këtë rast ka zbuluar trupin e saj magjepsës.

Në botën e modës, kjo bukuroshe 173 cm e gjatë, ka hyrë në vitin 2002, ndërsa momentalisht karriqin është duke e ndërtuar në Majami.

Bukuria e saj ekzotike, i ka siguruar kontrata me firma të njohura si ‘Guess’, ‘Lacoste’, ‘Besame’, ‘Yamamay’, etj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here