Modelja Kim Kardashian ka shkëlqyer në kopertinën e revistës “OK”.

Pak para këtij sesioni fotografish vajza kishte humbur kilogramët e saja të tepërta, përderisa më parë ishin botuar nëpër disa revista foto ku tregonin se ajo vuante nga celuliti.

Kim Kardashian arriti që të rregulloj trupin e saj pas mbajtjes së dietës dhe fitness-it.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here