Kim Kardashian momentalisht shijon urimet e shumta me rastin e fejesës së saj me të dashurin Krisa Humphriesa, por ajo ka edhe një arsye më shumë për të qenë e lumtur sepse i dashuri i ka dhuruar një unazë fejese 2 milion dollarëshe, dijamant Lorraine Schwartz.

Basketbollisti ka shtuar se unazën e ka zgjedhur me ndihmën e nënës së Kim, dhe ka dashur që të jetë sa me e madhe vlera e unazës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here