Bukuroshja Kourtney Kardashian dhe i dashuri i saj, Scott Disick kanë befasuar shumëkënd me lajmin se tani e tutje do të shkojnë të jetojnë në New York, duke e lënë Kaliforninë.

Sipas revistës “Cliq”, Kourtney dhe Kim do të fillojnë ta mbajnë emisionin e tyre në New York – përderisa bukuroshja pret edhe një fëmijë me burrin. Ata dëshirojnë që të jetojnë në Manhattan.

“Ne dëshirojmë që të kthehemi të katërtit në New York, në vendin ku kemi lindur sepse kemi një mision për ta kryer atje”, ka thënë Kourtney.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here