Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ndodhet në Paris me motrën Lori, djalin e saj dhe partnerin Ledion Liço.

Gjatë ditës së sotme  ajo ka publikuar disa foto në rrjete sociale në të cilat shfaqet e veshur me një palë çizme mjaft të gjata ngjyrë metalike. Një tjetër foto që ajo ka publikuar në SnapChat është me London Noor dhe partnerin e saj Ledion Liço. At e bir shfaqen duke drekuar së bashku më të afërt se asnjëherë./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here