Bukuroshja dhe misi i Kosovës është shfaqur shumë seksi me një fotografi të publikuar sot nëpër rrjetet sociale

Ajo ka postuar një fotot në Instagram në bikine ku ka ndezur komentet e like’at për format e saja seksi.

Bukuroshja argjentinase, e cila tashmë ka marrë edhe nënshtetësinë e Kosovës, ka vazhduar punën e saj në Dubai bashkë më të dashurin e saj shqiptar.

Pavarësisht që organizatorët e Miss Kosova Universe kishin pritur që Camila do të arrinte ta fuste Kosovën në top 10 të këtij eventi ajo nuk kishte arritur.

Madje, edhe zgjedhja e saj si përfaqësuese e Kosovës kishte ngjallur shumë debat në Kosovë, duke vënë në dyshim se si një bukuroshe argjentinase e kishte fituar këtë trofe derisa Kosova është e njohur për vajzat e saja të bukura. /GazetaExpress/ 1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here