Këngëtaraja Arile Ara ka preferuar të qëndrojë larg tregut muzikor kohët e fundit.

Megjithëse nuk lë pa përshëndetur në rrjetet sociale fansat e saj.

Këtë të djelë ajo është shfaqur e qeshur dhe super lozonjare në një foto bardhë e zi.

Këngëtarja e hititi ‘Nëntori’ që u ndërkombëtarizua dhe morri një sukses të padiskutueshëm duket të jetë në kulmin e lumturisë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here