Kaq “hot” e ka gruan Milot Binaku Milot Binaku është muzikant i njohur, por në publik ende njihet si ish i dashuri i këngëtares Genta Ismajli.

Derisa Genta po vazhdon të jetë beqare, e të mos përflitet për ndonjë lidhje të re, Miloti tashmë e ka krijuar jetën e re në krahët e Vjosës, shkruan “Kosovarja”.

Miloti është martuar dhe po e shijon jetën në krahët e bashkëshortes së tij, që po duket shumë “hot”.

Shihet që Miloti nuk është xheloz dhe se i pëlqen që gruaja të duket seksi, si në këtë rast.

2Kaq “hot” e ka gruan Milot Binaku

Kaq “hot” e ka gruan Milot Binaku

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here