Menaxheri i Getit dhe i gjithë labelit Babastars, Dekor Sahiti mbrëmë kurorëzoi martesën me Adea Muharremin.

E nuk kishte si të mos ishin pjesë e këtij gëzimi edhe anëtarët e labelit Babastars, shkruan lajmi.net.

Marina dhe Geti ishin ndër çiftet që morën vëmendjen në këtë mbrëmje, të cilët u shfaqën më elegantë se kurrë më parë.

Çifiti ishin veshur në të zeza, madje Marina dukej shumë tërheqëse duke zbuluar gjoksin goxha shumë, ata në një foto shihen nën shoqërinë e Albert Krasniqit dhe Besa Gashit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here