Kapet Rihanna dhe Di Caprio duke u puthurPak ditë më parë, u publikua lajmi se aktori Leaordo Di Caprio dhe këngëtarja Rihanna, ishin piaksur në Paris duke u puthur.Shumë nga media prestigjoze cituan dëshmitarë të shumtë kanë parë çiftin e famshëm të shkëmbejnë puthje, në klubin e natës “Arc”.

Por ishte pikërisht kandidanti për çmimin “Oscar”, i cili arriti nëpërmjet avokatëve të tij, të ndalojë publikimin e fotove.

Por mesa duket nuk Di Caprio nuk ka mundur që të zhdukë çdo provë nga ajo natë. Mediat franceze kanë arritur të gjejnë fotot e çiftit duke u puthur në mënyrë pasionante.

Duket se tashmë për Leon dhe RiRi, nuk mbetet gjë tjetër veçse ta pranojnë.

Kapet Rihanna dhe Di Caprio duke u puthur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here