Eshte aksesori qe nuk duhet te hiqni dore kete sezon.

Eshte ajo per tu vene ne koke jo vetem per tju mbajtur ngrohte por edhe per tju bere te terhiqni vemendje dhe te karakterizoni look-un.Kapelja ben trend

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here