Takimi i Royal Ascot Horse Racing është një traditë në të cilën qytetarët angleze, përfshirë edhe mbretëreshën nuk mund të heqin dorë kurrë.

Dhe si gjithmonë ky eveniment që zhvillohet pranë Windsor është një rast shumë i mirë për të nxjerrë në pah kapelet duke filluar që nga ato me të thjeshtat të mbretëreshës Elisabetta II dhe bashkëshortit e deri tek ato më të cuditshmet dhe të veçantat. (d.xh/BalkanWeb)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here