Kanye për Kim: 5 milionë dollarë për një palë reçipeta Kanye West njihet si person shumë zemërgjerë dhe i pakursyer. Sidomos kur bëhet fjalë për të bërë të lumtur bashkëshorten e tij Kim Kardashian. Por këtë 35-vjetor të saj, Kanye ka vendosur të kalojë limitet e tij.

Një burim ka treguar për revistën “OK!”, se reperi ka ndërmend t’i blejë Kimit, repicetat e famshme 5 milionë dollarëshe të Victoria’s Secret.

Dhe për t’ia dhënë dhuratën, Kanye-s nuk do t’i duhet të presë shumë, pasi ditëlindja e saj i përket datës 21 tetor. Një gjest i kushtueshëm por njëkohësisht edhe i bukur duke pasur parasysh dhimbjen që po kalon familja Kardashian me situatën e Lamar Odom. Bravo Kanye! Shumë urime Kim!

Kanye për Kim: 5 milionë dollarë për një palë reçipeta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here