Prej kohësh tashmë këngëtarja Elvana Gjata nuk ndodhet më në Shqipëri dhe duket se është fokusuar tërësisht në karrierën e saj jashtë vendit.

Ajo poston rrallë në rrjete sociale, por këto kohë është bërë më aktive se më parë. Këtë herë e shohim në postimet e saj të fundit të SnapChat me një palë syze të errëta dhe me kapuç të zi. Megjithatë në këto imazhe mund të dallohet se Elvana vazhdon të jetë bionde. Ende nuk dihet se kur pritet një produksion i ri prej saj.10 11

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here