Në emisonin “Zone e lirë” të udhëhequr nga Arian Cani, ishte mysafire këngëtarja, Fjolla Morina. Në një moment këngëtares iu kërkua që të këndoj një këngë, por pastaj u zbulua diçka mes këmbëve të saj.

Kameramani, si duket ka qenë i fansionuar nga bukuroshja, si dhe ka arritur që të marrë një “dhuratë”, pasi “zogu” i Fjollës i’a mbylli syrin kamerës së tijë.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here