jonidamaliqiKëngëtarja shqiptare Jonida Maliqi është dalluar gjithnjë për stilin e saj të të veshurit dhe ndryshueshmërisë së vazhdueshme.

Këtë herë ajo është shfaqur me flokë të gjata dhe bionde, ndërkohë që veshje vijon të shik dhe e kuruar.

Sa i përket projekteve muzikore Maliqi është prezantuar në edicionin e radhës të eventit muzikor “Kënga Magjike”.

Gjithashtu Jonida shpesh publikon në rrjete sociale edhe foto me vogëlushin e saj Dan.

maliqi-jonida

jonida (1)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here