Kaltrina Selimi nuk është shumë aktive me projekte të reja muzikore.

Këngëtarja përmes rrjeteve sociale ka dhënë sinjale që së shpejti rikthehet me projekt të ri.

Këngëtarja duket mahnitëse me flokë të lidhur dhe me grim të kuruar në detaje, për çka edhe pranoi komplimente nga ndjekësit.

Ajo nuk ka preferuar të zbulojë detaje rreth këngës, por si bashkëpunëtor i saj në këtë projekt do të jetë Irkenc Hyka, të cilin e etiketojë sipër imazheve.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Kaltrina Selimi është “Dashnia Jem”, në duet me Alban Mehmetin.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here