Kaltrina Selimi seksi ne klipin e riKaltrina Selimi është kthyer nga Londra për realizimin e projektit të saj më të ri.

Këngëtarja do të vijë me këngën e titulluar “Po du”, së cilës i ka realizuar edhe videoklipin, shkruan GazetaExpress.

Në trajlerin e publikuar zbulohet se Kaltrina do të na sjell shumë ritëm dhe do të vijë mahnitëse në videon e saj të re.

Kënga është e shkruar nga 2Step, ndërsa për muzikën është kujdesur Marsel Gunga./GazetaExpress/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here