Kaltrina Selimi prezanton djalin, TristaninKaltrina Selimi ka vendosur të zbulojë detaje nga jeta e saj private, duke prezantuar edhe djalin e saj.Këngëtarja kosovare bëri një pauzë nga muzika, pas sjelljes në jetë të fëmijës së parë vitin e kaluar.

Por këtë muaj ajo është rikthyer në skenë, duke lansuar këngën e saj “Kohën me kthy”, për të cilin realizoi edhe videoklp.

Ndërkohë Kaltrina ka vendosur të tregojë edhe detaje nga roli i saj i ri, ai i nënës, si dhe të prezantojë djalin. Këto ajo i zbulon për emisionin “Expess Summer” që do transmetohet nesër mbrëma në KTV.

Kaltrina Selimi prezanton djalin, Tristanin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here