Kaltrina Selimi po e pret fëmijën e dytë? (Foto)

Kaltrina Selimi këngëtarja e cila pasi u martua zgjodhi që të jetoj në Angli me bashkëshortin e saj Dritonin, shkruan “Kosovarja”.

Vite më parë, kur ajo ishte e fejuar, dhe e përcolli për në Angli Dritonin, me atë rast dha një intervistë për revistën “Kosovarja”.

Ku ndër të tjera Kaltrina tha se në të ardhmen dëshiron t’i ketë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Për djalin iu plotësua dëshira, ndërsa vajzën ende jo.

Se a po mendon Kaltrina Selimi të planifikoj ndonjë shtatzëni që të na e sjell një vajzë? Mbetet ta shohim./Kosovarja/

Dhe, ja tek ua sjellim disa foto të asaj interviste:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here