Kaltrina Selimi , një bionde seksi në klipin e ri me Gencin Genc Prelvukaj dhe Kaltrina Selimi tashmë janë duke punuar vazhdimisht për lansimin e këngës së tyre më të re.

“Nuk është njëjtë” titullohet kënga më e re e dyshes e cila shumë shpejt do të jetë në kanalin Youtube për të gjithë fansat, raporton Indeksonline.

Nga pamjet e para të cilat dy këngëtarët kanë publikuar në llogaritë e tyre sociale duket që diçka e veçantë po vjen. Ndërsa që Kaltrina është shfaqur një bionde me një stil shumë më ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shohim vazhdimisht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here