Kaltrina SelimiKëngëtarja kosovare, Kaltrina Selimi ka një kohë që është duke i munguar skenës muzikore, për momenti është duke jetuar në Londër.

Si duket këngëtarja është përkushtuar ta rris fëmijën e saj të parë, të cilin e lindi në fund të vitit të kaluar, shkuan Indeksonline.

Para disa minutave ajo ka shpërndarë një fotografi në rrjetin e saj social Instagram ku shfaqet e veshur me stil dhe tejet e bukur.

Kaltrina Selimi vjen më e bukur se kurrë

Kaltrina nuk ka thënë se do të vjen më ndonjë këngë gjatë kësaj verë, por sidoqoftë ajo edhe mund të na befasoj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here