kaltrinaselimiKa kohë që ajo bashkëpunon me stilisten Dona Matoshi, ndërsa fustanet që Kaltrina Selimi vesh, thuajse çdo herë janë vlerësuar këndshëm. Dhe, në disa foto të cilat janë postuar në facebook, këngëtarja është parë të provoj fustane të ndryshme në atelienë e kreatores, ndërsa në njërin nga ta dukej mjaft e ‘hapur’ por edhe joshëse.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here