Kaltrina duket për mrekulliKëngëtarja, Kaltrina Selimi ndodhet në Prishtinë prej javësh, ku përveq se promovoi klipin e ri, ajo gjithashtu i’u përgjigj disa ftesave për të realizuar intervista me të.

E pamë në klip që ajo kishte rikthyer format dhe dukej për mrekulli.

Madje kjo u konfirmua edhe në një foto që Kaltrina ka postuar së fundmi në instagram, e ftuar si musafire tek emisioni ‘Sonte’ te Berat Miftari.
Këngëmtarja kishte ekspozuar këmbët e gjata dhe seksi me futanin e hapur që kishte veshur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here