Kallashit del edhe pa… brekë!Ajo së fundi ka publikuar një fotografi, ku është tërësisht nudo dhe pa brekë, raporton Gazeta “Blic”. Edhe në këtë fotografi ajo ka prezantuar linjat seksi që ka, sidomos gjinjtë shpërthyes që ka.

Kallashi përgjatë këtij viti ka qenë top lajm në media për fotografitë dhe videot shumë provokative që i ka publikuar nëpër rrjetet sociale.

Kallashit del edhe pa… brekë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here