Padyshim se Kallashi është emri dhe figura më e përfolur e faqeve tona rozë. Nuk kalon asnjë ditë, asnjë portal pa shënuar diçka e pa postuar edhe fotografi të shumta të saj, shkruan “Kosovarja”.

Por, me fotografitë e saj të postuara në kohën e fundit, jo pak, sikur po i zhgënjen fansat e saj, të cilët i shkruajnë se ajo e ka prishur fizikun e saj e duke ia tërhequr vëmendjen se është plotësuar goxha shumë. Nuk e ka më trupin, performancën me të cilën edhe u bë e famshme. Kallashi është bërë veç tul e dhjamë – shkruajnë komentuesit.

11

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here