Kallashi tregon “zogun” Valltarja seksi Donjeta Kosumi, e njohur si “Kallashi”, ka postuar një foto në Facebook, ku është tërësisht e zhveshur dhe ku në dorë mban një automatik Kallashnikov.

Kohëve të fundit ajo ka provokuar edhe me disa foto krejt nudo.Ajo dje ka pozuar lakuriq në banjë, sot me kallashnikov.

Nuk dihet çka mund të presim nesër prej saj.

Kallashi tregon “zogun”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here