Nga një femër e panjohur për publikun, me vallëzimin e saj ajo arriti të bëhet ndër më të përfolurat në mediet rozë.

Bëhet fjalë për valltaren dhe tani këngëtaren Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi e cila në kohën kur u paraqit në medie bëri bujë të madhe.

Kallashi ishte ndër femrat më të paguara si valltare e kafeneve ku kishte muzikë live.

Valltarja me linjat seksi, për disa vite ishte pjesë e “Kobra City”, ku kaloi pjesën më të madhe të kohës.

Por tani që Kallashi është larguar nga ky vend, ajo ka ndërruar edhe vendbanimin.

Kallashi tani po jeton me familjen e saj. Për ta mësuar se ku jeton ajo klikoni në linkun  e mëposhtëm./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here