Valltarja e mirënjohur, Donjeta Kosumi, ose Kallashi, është gjithmonë në qendër të vëmendjes për pozat e saj provokuese, erotike, dhe shumë pak herë e kemi parë atë me selfie normale.

Po po! Një foto e tillë është postuar nga Kallashi. Pa ekspozuar gjoksin, të pasmet apo pa bërë ndonjë veprim me tendencë provokimi. Shiheni Kallashin si një zonjushë të vërtetë. Me miken e saj, Kallashi e uron atë për ditëlindje dhe e quan ‘’BEB’’.4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here